Środa, Dziś jest 26-02-2020, Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz

Zapamiętaj mnie

Operator produkcji Wilrijk / Belgia

Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@kbti.pl
Dodane 2020-02-14 10:52:32

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje operatorów produkcji z dobrą znajomością języka niderlandzkiego, do pracy w renomowanej firmie zajmującej się między innymi produkcją smarów i olejów.
Oferujemy: - umowę belgijską, - atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe, - dodatek za dojazdy do pracy, - pracę w systemie zmianowym (z możliwością nadgodzin).
Opis stanowiska: - nadzór nad procesem produkcyjnym, - obsługa maszyn, - kontrola jakości produktów.
Oczekujemy: - dobrej znajomości języka niderlandzkiego, - doświadczenia w pracy produkcyjnej lub zmysłu technicznego, - dobrej organizacji czasu pracy, - własnego zakwaterowania i transportu.
Więcej informacji +48 570 935 868
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1896
Wyświetlony: 16
Wygasa: 2020-02-21 10:52:32

Artykułów:
3095
Odsłon artykułów:
13273209

Licznik odwiedzin

10093581
DzisiajDzisiaj78
WczorajWczoraj1129
Ten tydzieńTen tydzień2274
Ten miesiącTen miesiąc24960
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 12