Piątek, Dziś jest 24-05-2019, Imieniny obchodzą Cieszysława, Estera, Jan

Zapamiętaj mnie

Programista Maszyn CNC w Belgii

Dodaj do ulubionych
Cena: 0,00 EUR
Kontakt JobTalent
Dodane 2019-05-16 14:52:40

Nasz klient to firma ktora juz od ponad 40 lat specjalizuje sie w budowie maszyn, produkcji przenośników  taśmowych oraz części mechanicznych na zamówienie. W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudowaniem parku maszynowego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista maszyn CNC

Opis stanowiska:

-      Obsługa i programowanie frezarek lub tokarek ze sterowaniem Heidenhain, Mazatrol i innym
-      Produkcja częsci od A do Z, od 10 do 100 sztuk, elementy różnej wielkości
-      Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi
-      Obróbka aluminium, stali oraz tworzyw sztucznych
-      Ustawianie maszyny, wybieranie właściwych narzędzi, wyznaczanie predkości itd.
-      Pisanie programów z pulpitu
-      Praca dokładna oraz samodzielna
Wymagania:

-      Komunikatywny poziom języka angielskiego lub niderlandzkiego
-      Doświadczenie na podobnym stanowisku
-      Znajomosc specyfiki obrabianych materiałow oraz umiejętność programowania frezarek lub tokarek CNC ze sterowaniem Heidenhain, Mazatrol lub innym
Oferujemy:

-      Atrakcyjne wynagrodzenie – od 15€/h brutto – do negocjacji w zaleznosci od doswiadczenia
-      Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
-      Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
-      Praca na cały etat oraz mozliwe nadgodziny
-      Płatne święta
-      Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Lokalizacja

Pełny etat

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 211
Wyświetlony: 54
Wygasa: 2019-06-15 14:52:40

Artykułów:
2781
Odsłon artykułów:
12971851

Licznik odwiedzin

9847877
DzisiajDzisiaj1048
WczorajWczoraj1333
Ten tydzieńTen tydzień5833
Ten miesiącTen miesiąc26574
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 43