Sobota, Dziś jest 27-04-2024, Imieniny obchodzą Anastazy, Andrzej, Bożebor

Monter konstrukcji stalowych i alu, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII

Dodaj do ulubionych
Kontakt 730699100
Dodane 2024-03-15 09:28:13

Ready Construct Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim. W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH I ALUMINIOWYCH
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

Montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych na podstawie dokumentacji technicznej
Praca na wysokości

Od nas otrzymasz:

Bezpłatne mieszkanie dla pracowników na polskiej umowie o pracę
Zakwaterowanie dla podwykonawcy płatne 350€ / miesiąc
Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Polska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)
Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro (w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Oczekujemy:

Doświadczenia w zawodzie montera
Umiejętności czytana rysunku technicznego
Brygady 2-4 osobowe (własny samochód na dojazdy)
Znajomości języka angielskiego (co najmniej jedna osoba w grupie)

Więcej informacji pod numerem telefonu: Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00
+48 730 699 100 – Maciej
CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca ReadyConstruct.com

Lokalizacja

cała Belgia

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 9653
Wyświetlony: 38
Wygasa: 2024-04-14 09:28:13

Artykułów:
4625
Odsłon artykułów:
15704439

Licznik odwiedzin

12223222
DzisiajDzisiaj1305
WczorajWczoraj2741
Ten tydzieńTen tydzień11467
Ten miesiącTen miesiąc35063
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 8