Niedziela, Dziś jest 28-04-2024, Imieniny obchodzą Arystarch, Maria, Paweł
Do końca roku pozostało: 248 dni

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Operator CNC – kontrakt bezpośredni! (BELGIA)

Dodaj do ulubionych
Cena: 3300,00 EUR
Kontakt +48696744449
Dodane 2024-02-14 15:41:41

Opis

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii – nowoczesnej firmy z branży automotive - zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

Firma specjalizuje się w produkcji zaawansowanych elementów układów napędowych – kompaktowych i wydajnych przekładni DCT oraz CVT do pojazdów z napędem spalinowym, hybrydowym oraz elektrycznym, jak również silników elektrycznych i falowników do EV.

Obowiązki:

- obsługa maszyn CNC
- wykonywanie dokładnych pomiarów (suwmiarka, mikrometr) oraz wprowadzanie korekt
- wymiana narzędzi w maszynach
- utrzymanie maszyn
- kontrola jakości wyrobów gotowych

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- wykształcenie kierunkowe
- przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn CNC
- umiejętność wykonywania elementów o najwyższej jakości
- znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych
- mile widziane doświadczenie w pracy z systemami Siemens, Heidehenhaim lub Fanuc

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie –  17,10 – 17,52 EUR/h brutto (I i II zmiana), 19,15 – 19,63 (III zmiana) + 8 EUR za każdy przepracowany dzień!!!
- dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)
- premię roczną (w wysokości 8.33% rocznych zarobków brutto)
- dodatek rodzinny
- eco-bon o wartości 250 EUR (raz w roku)
- organizacja zakwaterowania
- MOŻLIWOŚC PODPISANIA STAŁEGO KONTRAKTU – po jego podpisaniu pracownik może przystąpić do rozszerzonego ubezpieczenia zdrowotnego (również członkowie rodzin), po dwóch latach możliwość wynajmu roweru bądź samochodu, dodatkowe 13 dni urlopu w roku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.  KRAZ 18051

Lokalizacja

Sint-Truiden

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 9572
Wyświetlony: 51
Wygasa: 2024-05-25 11:07:52

Współpraca

Statystyki

Użytkowników:
1786
Artykułów:
4625
Odsłon artykułów:
15704779

Licznik odwiedzin

12223745
DzisiajDzisiaj45
WczorajWczoraj1783
Ten tydzieńTen tydzień11990
Ten miesiącTen miesiąc35586
Wszystkie dniWszystkie dni12223745
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 6